1 דקות קריאה
מחירון שליחויות – כדאי להכיר!

כל אחד עלול להזדקק לשירותי שליחויות מקצועיים ואמינים, בין אם מדובר על שליחות של מסמכים חשובים, או לחילופין, תרופות ובדיקות דחופות. 

בכל מקרה, חשוב לוודא כי בחרתם לעבוד עם חברת שליחויות אמינה ומנוסה, שתוכל להבטיח את הגעת המשלוח שלכם ליעדו. מומלץ לעבוד עם חברה שאינה חוששת לפרסם מחירון שליחויות שקוף, שיאפשר לכם לחשב את עלות המשלוח מראש. 

חברה מסוג זה תקפיד לעבוד עם שליחים קבועים ומיומנים, שעוברים הדרכות והשתלמויות שונות, במטרה להבטיח לכם את השירות המקצועי והיעיל ביותר.

מחירון שליחויות – מה משפיע על מחיר השליחות?

אחד הפרמטרים החשובים ביותר המשפיעים על מחיר השליחות הוא המרחק. ככל שמדובר על שליחות רחוקה יותר, כך המחיר שלה יעלה בהתאם. כמו כן, יש לקחת בחשבון את המועד של הגעת המשלוח ליעד, מאחר ומשלוח מהיום להיום יהיה לרוב יקר יותר, מאשר משלוח מהיום למחר. כמו כן, כדאי לוודא כי המחיר כולל אחריות על המשלוח, מאחר ותאונות עלולות להתרחש בכל זמן ובכל מקום. 

לכן כדאי לוודא כי המשלוח שלכם מכוסה ותוכלו לדרוש החזר מלא מחברת הביטוח. בנוסף, כדאי לבחון את שירות הלקוחות של החברה, מאחר והמטרה היא לעבוד עם חברה מקצועית, שתוכל לספק לכם שירות מהיר ויעיל, שיאפשר לכם לעקוב אחר מיקום המשלוח בכל רגע נתון. 

פרטים טכניים שכדאי לדעת על מחירון שליחויות

המחירון של שליחויות מהיום להיום מתייחס למחיר של שליחויות המתבצעות באותו היום. משלוח קטן עד 7 ק"ג שנשלח ליעד של עד 50 ק"מ יעלה לכם 185 ₪. 

לעומת זאת, משלוח גדול של עד 12 ק"ג יעלה לכם 230 ₪. במידה ומדובר על משלוח ליעד של עד 100 ק"מ תצטרכו לשלם 330 ₪ למשלוח קטן או 390 ₪ למשלוח גדול. 

במידה והמשלוח שלכם אינו דחוף ויכול לחכות למחר, תוכלו לשלם 150 ₪ עבור משלוח קטן למרחק של עד 50 ק"מ, או לחילופין, 190 ₪ עבור משלוח גדול. 

במידה ומדובר על מרחק של עד 100 ק"מ תאלצו לשלם 260 ₪ עבור משלוח קטן, או 310 ₪ עבור משלוח גדול. 

במידה ומדובר על משלוח אקספרס שחייב להישלח באופן מידי תוכלו לשלם 5.2 ₪ לכל ק"מ, עד למרחק של 50 ק"מ, או 4.8 ₪ לק"מ עד למרחק של 100 ק"מ.

אנו ב- Give delivery נשמח לספק לכם מחירון שליחויות הוגן ואטרקטיבי, שיאפשר לכם להזמין את השליחות המתאימה ביותר עבורכם. אנו חברת שליחויות בפריסה ארצית, המקפידה על שירות מהיר ויעיל לכל לקוח. אצלינו תמצאו שירות מקצועי הניתן ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, באמצעות צוות מנוסה ומיומן שיבטיח לכם את הפתרון המהיר והיעיל ביותר עבורכם. כל השליחים שלנו נבחרים בקפידה ועוברים הכשרות והדרכות מתאימות, במטרה לשפר את השירות ולהבטיח לכם שקט וביטחון מלאים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!